Havale/EFT ile Verilen Siparişlerde Teslimat

 

Havale veya EFT ile vereceğiniz siparişlerde, siparişinizin hazırlanabilmesi için TOPLAM Bedelinin, denimrepublic.com.tr’in banka hesabına gönderilmesi gerekmektedir. EFT ve/veya Havale ile yapılan alış verişlerde ödeme bedelinin hesaplarımıza yansımaması durumunda, siparişin iptal edilme süresi 2 gündür. Bu durumda 2 gün süre ile siparişiniz askıda kalır ve ödeme yapılmadığı takdirde sipariş artık İPTAL edilir.

 

Ödemeniz banka hesabımıza yansıdığı an sipariş hazırlama aşamasına geçilir. Hafta içi saat 16:30’a kadar verilen havaleli siparişiniz (Ödeme gelmesi şartıyla) aynı gün ARAS KARGO’ya teslim edilmektedir. Haftasonu (Cumartesi – Pazar) veya resmi bayram tatillerinde, tatilden sonraki ilk iş gününde siparişleriniz ARAS kargoya teslim edilmektedir.

 

Teslimat süresi şu şekilde gerçekleşmektedir. Belirtilen adresin RPBLC Tekstil Sanayi ve Dış. Tic. Ltd. Şti’nin ye uzaklığına göre (600 km. ve 600 KM.’den fazlası) için kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi adresinize ulaştırmaktadır. Ancak MOBİL BÖLGELER için teslimat sürelerinde farklılıklar yaşanmaktadır. Mobil Bölge, Aras Kargo’nun şubesinin olmadığı ve haftanın belirli günleri araçla teslimatın olduğu alanlardır.

 

Ürün İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde 0507 518 42 92 numaralı müşteri hizmetleri hattımızdan bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 14 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

 

 

denimrepublic.com.tr’den satın almış olduğunuz ürünü, herhangi bir mazaret göstermeksizin 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade ve Değişimlerde kargo ücreti talep edilmemektedir.

 

Siparişim Aynı Gün Kargoya Teslim Ediliyor mu?

denimrepublic.com.tr’den hafta içi saat 16:00’a kadar yapacağınız tüm alış verişler, aynı gün ARAS KARGO’ya teslim edilmektedir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve resmi tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz ARAS KARGO şirketi tarafından garantili size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta’sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

 

 

denimrepublic.com.tr online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Ender de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ; Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR